کیت سنجش فنول تام phenol

1850000 تومان2600000 تومان

Naphenol™-Total Phenol Assay Kit-TP

توضیحات

مروری بر کیت سنجش توتال فنول

این روش متکی بر انتقال الکترون‌ها در محدوده قلیایی از ترکیبات فنلی است تا یک کروموفور آبی توسط یک ترکیب فسفودوگرام / فسفوم مولیبدن تشکیل شده که در آن حداکثر جذب بستگی به غلظت ترکیبات فنلی دارد. واکنش Folin-Ciocalteu کاهش یافته با یک اسپکتروفتومتر در محدوده ۶۳۰ نانومتر قابل تشخیص است. دمای واکنش برای کاهش زمان لازم برای رسیدن به حداکثر رنگ (T = 37 ºC) مورد استفاده قرار گرفته است.
در شرایط قلیایی، تنگستن-مولیبدن اسید می‌تواند توسط فنول کاهش یافته و ترکیبات آبی تولید کند که دارای پیک جذب مشخص است.محتوای فنل‌های کل در نمونه را می‌توان به طور غیر مستقیم با اندازه گیری جذب در ۶۳۰ نانومتر محاسبه کرد

پلی‌فنل‌ها می‌توانند به عنوان آنتی‌اکسیدان ها در صنایع غذایی مورد استفاده قرار گیرند و از طریق روش‌های مختلف به سلامت انسان کمک می کنند. اثرات مفید پلی فنل‌ها بر سلامت انسان می‌تواند به دلیل خواص فیزیکی رادیکال آزاد آن‌ها باشد. فنل کل ، متابولیت طبیعی ثانویه و رایج در گیاهان است. انواع مختلفی از ترکیبات فنلی مانند اسید هیدروکسی بنزوئیک، اسید هیدروکسی سدیم، فلاونوئیدها، کلکون، فلاونوئیدها، لیگنین، کومارین و استراگال وجود دارد. ترکیبات فنولیک آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که سبب تاخیر و یا جلوگیری از اکسیداسیون و واکنش های رادیکال اکسیژن می شوند. آنها در انواع میوه‌ها، سبزیجات، آجیل، دانه‌ها، گل‌ها، نوشیدنی‌ها و حتی برخی از مواد غذایی تولید شده به عنوان یک جزء از مواد طبیعی استفاده می شود،که اثرات ضد سرطان زایی ، ضد‌زخم، ضد‌ترومبوتیک، ضد التهابی، ایمن سازی، ضد میکروبی، گشادکننده ی عروق و ضد درد دارا هستند.

مواد و دستگاه‌های مورد نیاز:

  • هموژنایزر شیشه ای (هموژنایزر نوند سلامت با کد محصول 16010)
  • سانتریفیوژ
  • میکروپلیت ریدر با قابلیت خوانش ۶۳۰ نانومتر
  • دستگاه سونیکاتور (نمونه‌های گیاهی)

 

توضیحات تکمیلی

نوع کیت

حساسیت اندازه‌گیری

کد محصول

,

کاربردهای تحقیقاتی

, , ,

نوع نمونه

, , , ,

شرایط نگهداری

مدت زمان آزمون

نوع آزمون

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کیت سنجش فنول تام phenol”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *