1. خانه
  2. کیت خانگی
  3. کیت تشخیص متانول

کیت تشخیص متانول

Methanol Detection Kit

نام‌های دیگر این کیت: تست الکل تقلبی, تست مسمومیت الکل, کیت تشخیص الکل صنعتی
نوع کیت: خانگی, صنعتی
حساسیت اندازه‌گیری: ۵٪ متانول
کاربرد غیر تحقیقاتی: تشخیص متانول در اتانول
کد محصول: NS-16020
نوع نمونه: ضدعفونی‌کننده های استاندارد الکلی
شرایط نگهداری: در محل خشک و به‌دور از نور مستقیم آفتاب
مدت زمان آزمون: کمتر از ۵ دقیقه
نوع آزمون: Qualitative (کالریمتریک)
  • ۱۰ تایی
  • تکی
پاک کردن

متانول الکلی سمی است. تماس با پوست، تنفس و آشامیدن این الکل خسارات جبران ناپذیری را برای بدن انسان به‌جای می‌گذارد. این خسارات از آسیب به بینایی و چشم انسان گرفته و ممکن است تا مرگ گسترش یابد. در شرایطی که ممکن است برخی محصولات ضدعفونی کننده و الکل‌ها حاوی درصدی از متانول باشد، بهتر است برای اطمینان خاطر و جلوگیری از هرگونه مسمومیت، قبل از مصرف، نسبت به تست این مواد اقدام شود. کیت تشخیص متانول نوند سلامت با نام تجاری ™Namtol روشی آسان، سریع و بدون نیاز به امکانات آزمایشگاهی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کیت تشخیص متانول نوند سلامت با نام تجاری ™Namtol می‌تواند به شما برای تشخیص الکل‌های تقلبی و حاوی متانول کمک کند. این کیت در حال حاضر در بسته‌بندی ۱۰ تستی ارائه شده است و شما می‌توانید با استفاده از این کیت بدون احتیاج به امکانات آزمایشگاهی و در زمان کمتر از ۵ دقیقه از اصالت اتانول اطمینان حاصل کنید. تکنیک مورد استفاده در کیت بسیار ساده است و تمامی مواد و تجهیزات مورد نیاز برای انجام آزمایش در آن لحاظ شده است.

دیگر محصولات

فهرست
شما می‌توانید با خرید تست خانگی متانول، به‌راحتی در کمتر از ۵ دقیقه الکل خود را تست کنید. ما تمام مواد و لوازم مورد نیاز برای این تست را برای شما ارسال می‌کنیم.
شما می‌توانید با خرید تست خانگی متانول، به‌راحتی در کمتر از ۵ دقیقه الکل خود را تست کنید. ما تمام مواد و لوازم مورد نیاز برای این تست را برای شما ارسال می‌کنیم.
پیشنهاد ویژه
فرم زیر را پر کنید و در اولین خرید تست متانول ۵۰۰۰ تومان تخفیف بگیرید