فرم درخواست انجام محاسبات و آنالیز نتایج

راهکارهای محاسباتی نوند سلامت

دقت، سرعت و راحتی شما در انجام آزمایش‌ها همواره هدف اصلی ما در نوند سلامت است. از چالش‌های شما در این حوزه اطلاع داریم و همواره در تلاش هستیم تا موانع را برای شما آسان‌تر کنید. از این رو ۲ راهکار برای آنالیز نتایج شما در نظر گرفته‌ایم:

۱. محاسبه‌گر آنلاین نوند سلامت (آزمایشگاه مجازی)

این سرویس به‌شما این امکان را می‌دهد تا بصورت کاملا ساده، با وارد کردن اطلاعات آزمایش، آنالیز کافی انجام داده و نمودار رسم کنید. در حقیقت می‌توانیم ادعا کنیم که از این به بعد محاسبات عددی کیت‌های آزمایشگاهی آسان شد. این امکان بصورت رایگان در اختیار تمامی شما عزیزان قرار داده شده است. آزمایشگاه مجازی نوند سلامت در اختیار تمامی دانشجویان و پژوهشگران عزیز است. برای ورود به آزمایشگاه مجازی اینجا کلیک کنید.

۲. انجام محاسبات و آنالیز اختصاصی (VIP)

اگر به هر دلیلی مایل نیستید از محاسبه‌گر آنلاین استفاده کنید، اما همچنان نیازمند آنالیز و بررسی داده‌های آزمایش، توسط کارشناسان خبره شرکت هستید، این امکان برای شما محیاست. برای استفاده از این سرویس، پس از انجام مراحل پرداخت، فرمی برای شما نمایش داده می‌شود که مربوط به اطلاعات تماس، نوع کیت و داده‌های خام آزمایش شما در فرمت اکسل است. این داده‌ها طی حداقل ۲ روز کاری توسط کارشناسان شرکت، بررسی و آنالیز می‌شوند. در مرحله بعد داده‌های آنالیز شده از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند شد. هزینه‌ی آنالیز داده‌ها در این روش، برای هر نوع آزمایش ۵۰ هزار تومان تعیین شده است. لذا در صورتی که از چند کیت برای سنجش استفاده کرده‌اید (به‌عنوان مثال کیت TAC و MDA) حتما لحاظ کنید. برای دریافت خدمات آنالیز اختصاصی اینجا کلیک کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره در این خصوص دارید نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید